• Jabukovac

Ekskurzija

Osnovna škola "Jovan Jovanović Zmaj" obavlja obrazovno-vaspitnu delatnost u matičnoj školi u Jabukovcu i izdvojenim odeljenjima u selu Vratna i reonu Cigansko Groblje.

Posete, izleti i ekskurzije su stalna praksa ove škole. Tako u prolećnom periodu za učenike mlađih razreda organizujemo jednodnevne izlete, čiji je cilj kako upoznavanje znamenitosti Negotinske i Timočke krajine, tako i cele Srbije, dok za učenike starijih razreda naše škole organizujemo višednevne ekskurzije po Srbiji.

Osnovna škola “Jovan Jovanović Zmaj” ima ukupno 89 učenika od pripremnog do osmog razreda. U matičnoj školi u Jabukovcu nastavu pohađa 79 učenika, u izdvojenom odeljenju Vratna 5 učenika i u izdvojenom odeljenju Cigansko Groblje 5 učenika. U odnosu na ranije godine ukupan broj učenika u školi je ove godine nešto manji.

amblem škole

Copyright © 2018 OŠ Jovan Jovanović Zmaj - Jabukovac All right reserved.